Про ресторан

Sorry Piggy BBQ – Ресторан, що надає послуги по доставці страв з мангалу по Львову. Наша справа є сімейним бізнесом другого покоління.
Користуватися послугами  просто і зручно. Для того, щоб здійснити замовлення у ресторані, варто лише ознайомитися з асортиментом страв, які представлені на сайті, і додати у віртуальну корзину ті, що прийшлися Вам до душі.

У меню ресторану Ви знайдете страви зі свинини, телятини, птиці, а також салати і страви в лаваші. Для приготування цих смаколиків використовуються лише свіжі екологічно чисті продукти, тому можете насолоджуватися ними хоч щодня.

Ціни  в  цілком доступні. Крім того, тут завжди діють акційні пропозиції, що дозволяє придбати чудово приготовлене м’ясо, рибу та салати за ще більш низькою вартістю. При цьому якість залишається високою, а їх смак – неповторно приємним.

Персонал ресторану радо обслужить Вас у будь-який день тижня, оперативно розглянувши Ваші замовлення (з понеділка – по неділю з 11:00 до 22:00).

Sorry Piggy BBQ

Запрошуємо скуштувати вишукані страви
від бодай один раз – і Ви більше не зможете відмовитися від цього витонченого гастрономічного задоволення, тому повертатиметеся до нас знову і знову!